%100 İADE VE DEĞİŞİM GARANTİSİ NEDİR?

 

%100 İade ve Değişim Garantisi,Manyetik Bileklik’den satın aldığınız ürünleri beğenmediğiniz taktirde 7 gün içerisinde (Abiye ürünlerde değişim süresi 24 saattir.)  koşulsuz-şartsız değiştirme, 14 gün içerisinde koşulsuz-şartsız iade edip ürün bedelini geri alma güvencesidir. Kusurlu ürünler iade güvencesi 30 gündür.

                          

SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNÜ NASIL İADE EDEBİLİRİM

 

              Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

1 – İade için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde ürün iade formunu eksiksiz doldurarak (ürün iade formu faturanın ilk nüshasının arka kısmıdır) bize göndermeniz gerekmektedir.

2 – İade formunu doldururken hesap bilgileri kısmını eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

 

3 – İade için göndereceğiniz ürün / ürünler i şirketimizin anlaşmalı olduğu, kargonuzu teslim aldığınız kargo firması ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

 

NOT : İade için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 14 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, (varsa) kolisi hasar görmüş olursa faturası iki nusha halinde, (varsa) aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

İade için göndereceğiniz ürün / ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz, kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.

İade edilecek paket hasarsız, ürün kullanılmamış, yahut kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalı. Kusurlu ürünlerin iadesinde 14 günlük iade süresi 30 gün olarak uygulanır. Şikayetiniz, tedarikçi firmaya iletilir. Üründe kullanımdan doğan bir sorun yoksa, ürünün bedeli tarafınıza iade edilir.

 


SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNÜ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde(ürünlerde değişim süresi 24 saattir.) ürün değişim formunu eksiksiz doldurarak (ürün değişim formu faturanın ilk nushasının arka kısmıdır) faturaların her iki nüshasınıda teslim aldığınız kargo firması ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

 

Ürün elimize geçtikten sonra en geç 48 saat içinde talep etmiş olduğunuz yeni ürün ile değişim yapılıp adresinize kargo ücreti alınmadan gönderilecektir.

 

Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size e mail yolu ile bilgi verilecektir.

 

NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 7 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, (varsa) kolisi hasar görmüş olursa faturası iki nusha halinde, (varsa)aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

                                                                             

İPTAL

              

               Aynı gün içerisinde verdiğiniz siparişi değiştirmek veya iptal etmek isterseniz, mesai saatleri içerisinde 0216 606 30 25 numaralarımızdan veya Sipariş İptali formunu doldurduğunuzda gerekli düzenleme hızlı bir şekilde yapılacaktır.

                                                                           

KURUMSAL FATURALI ÜRÜNLERİ İADE EDERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Siparişiniz bir kurum (şirket, vakıf, dernek vb) adına fatura edilmişse, iade işlemi için ürünle birlikte kurumun düzenlediği “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir “iade faturası” göndermeniz gerekiyor. Aksi halde iade işleminizi tamamlayabilmemiz mümkün olamaz.

İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN BEDELİNİ NE ZAMAN ALABİLİRİM?

                     Ürününüz, Manyetik Bileklik’ye ulaştıktan sonra 48 saat içerisinde Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. İade şartlarına uygunsa, ücret iade işlemi için bankaya gerekli talimat verilir.

Bu işlemden sonra bankaların Manyetik Bileklik’den aldıkları iade talimatıyla, iade edilen tutarı kredi kartı hesabınıza yansıtması azami 10 gün sürer. İade edilen tutar banka hesabınızda görünmez, kredi kartınızın dönem içi işlemlerinden yahut kredi kartı ekstrenizden işlemi takip edebilirsiniz. Kredi kartı taksitli satın alımlarda iade bedeli ekstrenize taksitli olarak yansır, ancak limitiniz, miktarın tümü kadar artırılır. (Bankamatik kartıyla yaptığınız işlemlerin iadesi, harcama yaptığınız kartın bağlı bulunduğu banka hesabına yapılır. Kapıda yaptığınız nakit ödemelerin iadesi ise bize göndermiş olduğunuz iade formunda belirtilen hesap numarasına yapılır.)

 

 

Ücret İadesi işleminiz ürünün bize ulaşmasını takip eden en geç 10 iş günü içinde tamamlanır. Tamamlandıktan sonra Manyetik Bileklik’den size iade işleminizin tamamlandığını bildiren bir e-posta gelir.

 

LÜTFEN DİKKAT

Kargo tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenden dolayı hasar var ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürün / ürünler derhal gönderilecektir. Kargo paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden ManyetikBileklik.com sorumlu değildir.

ManyetikBileklik.com ailesi olarak siz değerli müşterilerimize manyetik bileklik, manyetik takılar ve diğer tüm ürünlerimizi hızlı kargo, 12 taksit, kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçenekleri ve ayrıca birbirinden farklı kampanyaları ile sunmaktan gurur duyarız.