Alerji için Energetix manyetik takılar deneyimi

Alerji için Energetix manyetik takılar deneyimi

K.’dan Dietmar B. kimya endüstrisinde güvenlik şefi olarak çalış­makta. Bu görevi sürdürürken dinç olması gerekiyor. Bu yüzden de kondisyon sporu yapıyor ve sıkça nordic walking turlarında rastlamak mümkün kendisine. İyi beslenmesinin temelini elini den geldiğince bol vakit geçirdiği kendi bahçesinin ürünleri oluşturuyor.

Ama bu kimi sınırlamalar olmaksızın gerçekleşmiyordu, çünkü Dietmar çeşitli alerjilere sahip biri. 30 yıl boyunca vücudunda çapraz reaksiyon alerjisi hüküm sürdü. Erken çiçek açan bitkiler] Ve çekirdekli meyveler Dietmar’ın yaşam kalitesini belirgin biri şekilde sınırlayan zalim bir ekip oluşturuyorlardı. Bahçe dostu,! otuz yılı aşkın bir süre ne bir meyve ne de çiğ bir sebze yiyebildi; patateslerin kabuğunu soyarken gözleri yaşarıyordu, köpek kılıy­la temas ettiğinde nefes darlığı çekiyordu.

Klasik ve alternatif tıbbın bir alerji hastasına sunduğu herşeyden  yararlanmıştı: üç yıl süren bir iğne kürü, bir buçuk yıl süren bir biyo rezonans tedavisi, ağızdan damla tedavisi hiçbiri başarılı  değildi.

Energetix manyetik ürünlerin faydalarını keşfetme

Derken günün birinde karısı eczaneden bir mıknatıslı bileklik getirdi. “Bu sana kesin iyi gelir”, dedi karısı ve haklı çıkacaktı: | Kısa bir süre sonra erken çiçek açan bitkiler Dietmar’ın vücu­dundan uzak durmaya başladılar ve bir buçuk yıl sonra vücudu I isyan etmeksizin bir elmayı ısırabilir hale geldi. 30 yıl aradan sonra ilk elmasıydı bul Bunun dışında da bazı yeme denemelerinde bulundu; Örneğin çiğ sebze ve meyve ve eskiden söz konu­su bile olmayan muz yemeyi denedi. Sonuç: Dietmar’ın yemek  listesi her geçen gün biraz daha kabarıyordu.

Mıknatıslı bilekliği kullanmaya başlamasının üzerinden üç yıl ; geçti ve Dietmar alerjiden kaynaklı rahatsızlıklarından neredeyse tümüyle kurtuldu. Çapraz reaksiyon alerjisi muzdaribinin yakındığı tüm sınırlamalar hatırı sayılır oranda azalmış durumda..

Geçen yılın ilkbaharında Dietmar dikkatsizce bir davranışta bu­lundu. Bahçesinde bir taşın yerini değiştirmek istiyordu ve manyetik bi­lekliğinin başına bir şey gelmesini istemediğinden bileğinden çıkardı. “Bu hiç de İyi olmadı”, diye bildiriyor. Alerji tekrar orta­ya çıktı. Dietmar bu olaydan ders aldı ve bilekliğini bir tek gece­leri çıkarıyor. “Kırılacak olursa yenisini alırım, olur biter.”

Energetix mıknatıslı takı kullanımı sonrası Muayeneden Deneyimler

Alerjilerin bir sürü nedeni olabilir. Hepsinin ortak özelliğiyse ba­ğışıklık sisteminin hatalı yönetimi sonucu ortaya çıkmalarıdır. Bağışıklık sistemi düşman olmayan düşmanlara karşı savunma sağlar. Bir noktada aşırı reaksiyon ortaya çıkabilir, örneğin aler­ji olarak. Başka bir noktada hızla ek sınırlamalar ortaya çıkabi­lir; çünkü bağışıklık sisteminin fazladan gönderdiği güçler yanlış düşmana karşı yoğunlaşabilir ve gerçek düşman için gerekli ye­terli yedek güç mevcut değildir.

Bağışıklık sistemi vegetatif sinir sistemiyle sıkı bir ilişki içindedir. Bu ilişki iki hat üzerinden gerçekleşir; uyarıcı özellikteki sempa­tik sinir sistemi ve sakinleştirici özellikteki parasempatik sinir sis­temi yoluyla olur. Bu iki hat arasında bir denge olmalıdır. Arıza meydana geldiğinde, bu durum bağışıklık sistemini de olumsuz etkileyebilir. Manyetik takılar alerji tedavisinde oldukça etkili bir çözüm yöntemidir.

Mıknatıs gücü vegetatif sinir sistemini etkileyebilir ve söz konusu dengenin yeniden kurulmasına etkide bulunabilir. Bu ise toplam organizmanın gevşemesine neden olabilir ki bu da kan damar­larının genişlemesine ve böylece iyileşmiş kan akışı oksijen nak­linin artmasına neden olabilir. Tüm bunların bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkisi vardır.

error: Content is protected !!