Enertegix Türkiye Distribütörü

Energetix Türkiye manyetik takı ve aksesuarlarla bir çok farklı ürünle maltepe de faaliyetlerine devam etmektedir. Sitemizde yer alan bütün ürünler energetix türkiye distribütörlüğümüz aracılığı ile satılmaktadır. Energetix türkiye modelleri arasında bir çok farklı ürün bulunmaktadır. Bunların başında energetix türkiye su çubuğu, energetix türkiye mıknatıslı bileklikleri, Energetix manyetik bandaj ve en çok satılan ürünlerden manyetik kalp yer almaktadır.

Energetix Türkiye ürünlerinden sportex özellikle spor yapanlar için tasarlanmıştır. Sportex manyetik sporcu bileklikleri, mıknatıslı bileklik olup su geçirmezdir. Deniz de bile kullanabileceğiniz sportex mıknatıslı takılar oldukça uzun ömürlüdür. Energetix Türkiye olarak ürünlerine kullanıcı hatası dışında 2 sene garanti vermektedir. Eğer energetix ürünlerinde bir sorun yaşarsanız çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Mıknatıslı Bilekliklerin Faydaları

anyetik bileklikler, eklemlerde ve vücudun diğer bölgelerinde ağrıya neden olabilecek laktik asit ve kalsiyum birikintilerini azaltabilir. Bilekliklerdeki veya Aksesuarlardaki mıknatıslar, kalsiyum iyonlarının vücutta daha hızlı hareket etmesine yardımcı olur, sinir dokusu ve kemikler için iyileşme sürecini hızlandırır. Manyetik dalgalar ayrıca vücudu daha fazla endorfin üretmeye teşvik edebilir, bu da ağrıyı azaltır ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.İnsanların manyetik bilezikten faydalanmalarının arkasındaki bilim ve elbette pozitif düşünmenin gücüdür.

Mıknatıslı Takılar

Manyetik bileziklerin faydaları, kan dolaşımınızı iyileştirmekle başlar. Bilezikteki mıknatıslar, kanınızdaki demir nedeniyle kol ve bileğe daha fazla kan çekebileceği araştırmalar gereği söylense de asıl etkisi kanın dolaşımını düzenlemesidir. Dolaşım, hem vücudu sağlıklı tutmada hem de yaralanmalardan iyileştirmede önemli bir rol oynar. Bu gelişmiş kan akışı, hücrelere oksijenin rahat ulaşmasını sağlayarak toksinlerin vücuttan atılmasını da hızlandırabilir. Faydaları en üst düzeye çıkarmak için, her kolda manyetik bir bilezik takabilir veya ara sıra bir koldan diğerine manyetik bilekliğinizi değiştirebilirsiniz, böylece her iki kol da kan akışını arttırır.

error: Content is protected !!