Kramplar energetix manyetik ürünleri deneyimi

Baldır krampları energetix manyetik ürünleri deneyimi

E.den Esther L. hastalandığında aslında çoğu durumda kendi kendini iyileştirmesini biliyor. 45 yaşındaki doğal tedavi uzmanı kendi muayenehanesinde çalışıyor ve sayısız hastasına iyi gelen tedavileri kendi ihtiyacı olduğunda tabii ki kendisine de uygulayabiliyordu.

Bunun bir istisnası vardı ve bu istisna ilk kez on yıl önce ortaya çıktı: Baldır krampları ve kasılmalar. Geceleri bu batıcı ağrılar daha çok rahatsız ediciydi, Çünkü tekrarlayan ataklar uykuyu bozuyorlardı ve Esther bu durumda karşı önlem olarak jimnastik yapıyordu; başlangıçta ağrılardan kurtulabiliyordu, ama uykusu iyice kaçmış oluyordu. Ne var ki tehlikeli olan ikinci durumdu: kramplar tipik bir şekilde yüzerken ortaya çıkıyordu. Esther kıyıya güvenli bir şekilde vardığında her seferinde rahatlıyordu.

Alternatif tıbbın Manen bir hayranı olarak Esther sıkça işe yaramış olan mineral tuzları kullanmış, ama çok yetersiz bir iyileşme sağlayabilmişti. Baldırındaki ağrılar yıllarca devam ediyor.

Mıknatıslı aksesuarların faydaları

Kayda değer bir iyileşme Esther iki buçuk yıl önce bir mıknatıslı aksesuardan energetix manyetik kalp denediğinde gösterdi kendini. bağırsakların olduğu bölgeye erişebilmek için energetix manyetik kalp iç çanaşırının içine yerleştirdi,

Çünkü Esther bağırsağın sağlığımız üzerinde önemli bir işlevi yerine getirdiğinden emindi.

Bu başarı onu haklı çıkarmış gibi görünüyordu; çünkü o gün­den itibaren ağrıları yok olmuştu ve sindirimi de hayli düzelmiş­ti. Esther özellikle boş zamanlarında en sevdiği uğraş olan Line Dance’ı baldırlarındaki ağrılardan ve ağrıların ortaya çıkacağı korkusundan uzak yapabildiği için çok seviniyor.

Muayenehaneden deneyimler

Mıknatıs burada bağırsağın iyileşmesine ve bunun sonucu ola­rak da zehirden arınmaya etkide bulunmuş olabilir. Baldırlardaki kan akışının iyileşmesi de kendini gösteren bir başka etki olabilir. Mıknatısların iyi tarafı, dengeleyici bir etkiye sahip olmaları ve bu sayede fazla ya da eksik işlevleri olumlu yönde etkilemeleridir. Manyetik takılar Ja­ponya’da her altı evden birinde hastalıkların tedavisinde tamam­layıcı olarak bulunmaktadır.

error: Content is protected !!