Manyetik takılar, Mıknatıslı bileklik, energetix kalp magnet

Manyetik bileziklerin faydaları, kan dolaşımınızı iyileştirmekle başlar. Bilezikteki mıknatıslar, kanınızdaki demir nedeniyle kol ve bileğe daha fazla kan çekebileceği araştırmalar gereği söylense de asıl etkisi kanın dolaşımını düzenlemesidir. Dolaşım, hem vücudu sağlıklı tutmada hem de yaralanmalardan iyileştirmede önemli bir rol oynar. Bu gelişmiş kan akışı, hücrelere oksijenin rahat ulaşmasını sağlayarak toksinlerin vücuttan atılmasını da hızlandırabilir. Faydaları en üst düzeye çıkarmak için, her kolda manyetik bir bilezik takabilir veya ara sıra bir koldan diğerine manyetik bilekliğinizi değiştirebilirsiniz, böylece her iki kol da kan akışını arttırır.

Manyetik Takıların Faydaları

Enflamasyon tipik olarak bir enfeksiyonun, vücudun belirli bir kısmına (genellikle fiziksel aktiviteden) zorlanma veya artritin sonucudur. Manyetik bilezikler kan dolaşımını iyileştirebileceğinden, iltihaplı bölgeye daha fazla kan akışı sağlar, bu da daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Bu kan akışı kızarıklık ve şişliğin yanı sıra ağrı veya sertliği azaltır. Enflamasyonun vücudunu olabildiğince çabuk atmak, eklemlerde kıkırdağın korunmasına da yardımcı olur, çünkü iltihaplanma bunu zamanla yıpratır.

Manyetik Terapi için Manyetik Bileziklerin Faydaları

Manyetik bir bilezik takmak, manyetik dalgaların vücudun bu kısmından geçmesine, yumuşak dokuların uzamasına ve gevşemesine neden olabilir. Manyetik bilezikler vücudunuzu mümkün olan en sağlıklı durumda tutmaya yardımcı olduğundan, aynı zamanda genel bir rahatlama hissi yaratır.

İyi uyku ve Horlamayı Engellemek için Mıknatıslı Takılar

Mıknatıslar vücudunuzun melatonin üretimini artırabilir. Epifiz bezi, uyku düzeninizi düzenleyen bir hormon olan melatonin üretir. Uyku bozuklukları olan insanlar, daha iyi bir gece uykusu almak için melatonin takviyeleri alabilirler, ancak mıknatslı takılar, yattıktan sonra daha hızlı uykuya dalmanıza ve genel olarak daha kaliteli uyku almanıza yardımcı olmanın doğal bir yoludur. Potansiyel sağlık ve sağlıklı yaşam faydaları, manyetik bileziklerin seçilmesinin birincil nedeni olabilir, ancak mevcut çeşitli şık seçeneklerin bulunmasına yardımcı olur. Bileklik bileziklerden Pandora mücevherleri tarzı bileziklere kadar hemen hemen her bilezik türünü bulabilirsiniz. Taşlar için bir sevginiz varsa, farklı mücevher taşlarına sahip çeşitli bilezikler bulabilirsiniz. Özel bileklik modellerimizden paslanmaz çelik bilezik veya lüks altın bilezik gibi sağlam manyetik bileziklerimizi  deneyebilirsiniz.

Energetix Manyetik Ürünler Nasıl Faydalı Olur?

Manyetik bileklikler, her ikisi de eklemlerde ve vücudun diğer bölgelerinde ağrıya neden olabilecek laktik asit ve kalsiyum birikintilerini azaltabilir. Mıknatıslar, kalsiyum iyonlarının vücutta daha hızlı hareket etmesine yardımcı olur, sinir dokusu ve kemikler için iyileşme sürecini hızlandırır. Manyetik dalgalar ayrıca vücudu daha fazla endorfin üretmeye teşvik edebilir, bu da ağrıyı azaltır ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.İnsanların manyetik bilezikten faydalanmalarının arkasındaki bilim ve elbette pozitif düşünmenin gücüdür.

error: Content is protected !!