Migren Küpesi nedir?

Manyetik Migren Küpesi nedir?

Manyetik Migren Küpesi bir migren önleyici(karşılayıcı) migren belirtilerinizi anladığınız zaman takmalısınız.Bu süre migren ortalama min 6 saat öncesinden olması etkisini göstermesi için önemlidir. Migren nöbetleriniz sık ise veya zamanını bilmiyorsanız migren küpelerini sürekli takmanız daha doğru bir seçenek olacaktır.

Migren küpenizi her zaman kullanabilirsiniz. Gece yatarken veya gün içerisinde her daim kulağınızda olmasında bir sakınca yoktur. Özel tasarımları sayesinde rahatça kullanabilirsiniz. Önerimiz duşta veya denize girerken çıkarmanız yönünde olacaktır. Paslanmaz çelik olan küpelerimiz zamanla deformasyona uğrayabilirler. 

Manyetik Migren Küpesi Kimler kullanabilir?

Manyetik migren küpesini kalp pili veya herhangi bir elektronik protez taşıyanlar kesinlikle kullanmamalıdır. Bazı bünyelerde çeliğe karşı alerjik reaksiyon olmasından ötürü yan etkisi olabilmektedir. Özellikle metal alerjisi olanlar manyetik migren küpesini kullanmamalıdır.

Eğer doktor kontrolünde migren ilaçları kullanıyorsanız ilgili ilacınızı kullanmaya devam etmelisiniz.
Manyetik Migren Küpesi bir elektromanyetik küpedir ilaç yerine geçmez.

Manyetik Migren Küpesi Faydaları

Manyetik Migren Küpesi kullanırken dikkat etmeniz gerekenler;
* Küpeyi suya değdirmeyiniz veya suda yıkmayınız
* Banyoya girmeden önce küpeyi çıkarıp iyice kurulandıktan sonra küpe tekrar takılmalıdır.
* Küpeyi çamaşır suyu, deterjan gibi temizlik maddelerine veya asitli sıvılara değdirmeyiniz, korozyona uğrayıp deforme olup işlevini yitirir ve kullanılamaz. Eğer temizlenmesi gerekli ise alkol veya ispirto ile hafifçe temizleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!