Romatizma ağırlarına ilaçsız çözüm manyetik bileklik

Eklem ağrıları başlarken (manyetik bileklik kullanmadan)

A.’dan 58 yaşındaki Angelika B.’nin hayatında tenis oynamak vazgeçilmez bir yere sahip. Vaktiyle kamu sektöründe çalışmış olan kadın, kendini bu spor dalıyla ve buna ek olarak da nordic walking ile dinç tutmaya çalışmış.
Yaklaşık beş yıl önce Angelika’nın eline birdenbire bir ağrı musallat olmuş. Geceleri dinlenirken sağ elinde sertleşmeler meydana geliyormuş. Özellikle yüzük parmağıymış ağrıyan, ama küçük parmağıyla başparmağı da etkileniyormuş. Bu sertleşmeler gece düzenli olarak gelen ağrılarla paralel ortaya çıkıyormuş. Artık Tenis oynaması mümkün değilmiş. Tenis raketi elinden düşüyormuş. Ama hepsi bu da değilmiş: Her iki ayak bileği de bir süre sonra etkilenmeye başlamış ve Angelika sabahları artık ağrıdan neredeyse ayağa kalkamaz olmuş.

Manyetik takı deneyimi öncesi romatizma tanısı konulur

Romatizma olmuş doktorunun tanısı. Verdiği ilaçlar altı ay boyunca hiçbir olumlu etkide bulunmamış. Ama buna karşın çe-şidi yan etkileri görünmeyi başlamış ilaçların: Mide ve karın krampları, başarısız tedavi denemelerinin sürekli takipçileriymiş.
Uzman bir kliniğin duruma el atması gerekiyormuş. Doktoru Angelikayı romatizma hastalıkları konusunda uzman bir kliniğe havale etmiş.
Kliniğe yatacağı zamanın belli olmasından hemen önce bir anda bir iyileşme belirmiş. Ne olmuş olabilirdi ki? Angelika bir öneri üzerine bakır parçalı mıknatıslı bileklik almıştı. Ayrıca mıknatıslı aksesuar da kullanmaya başlamıştı. Bunlardan başka ayrıca önlem olarak gün içinde içtiği tüm sıvıları manyetikleştiriyordu. Hatta patates suyunu dahi kaynamadan az önce bir mıknatıslı çubukla karıştırıyordu.
Çok geçmeden bir iyileşme belirdi, önce elinde, sonra ayak bileklerinde. İki üç ay sonra Angelika ağrılardan tümüyle kurtulmuştu. Uzman klinikteki randevusunu vakitlice iptal etti.

Angelika dört yıldır yine eski sağlığında ve haftada pek çok kez tenis alanında boy gösteriyor.

Manyetik su çubuğu ve manyetik bileklik kullanımı sonrası Muayenehaneden deneyimler

Romatizma çeşitli hastalıkları dile getiren bir tür şemsiye kavramdır. Ama tüm bu hastalıklar değişiklik geçiren bağışıklık sisteminden kaynaklanırlar. Bu da bağ dokunun, eklemlerin, mukoza tabakasının, ya da damarların iltihaplanmasına yol açabilir. Vücuttaki tüm bu süreçlerde, romatizma vakalarında olumlu etkisinin olduğu uzun zamandır söylenen bakır mıknatıs ile bir arada kullanıldığında yardım edebilir. Gerek bakır gerekse mıknatıs bağışıklık sistemini değiştirip normale döndürebilirler; bunun sonucunda dokuya daha çok oksijen ulaşabilir, hücre metabolizması ve kan akışı iyileşebilir. Romatizmada tedavisi bağışıklık sisteminin aşırı tepkisi de söz konusu olabilir, ki bu da mıknatısla iyileştirilebilir.

Ayrıca bolca su içmek ve bazik maddelerle aşırı asitlenmeye karşı önlem alınması da yardım edebilir. Canlı su ile romatizma tedavisini manyetik su çubukları ile deneyimleyin.

error: Content is protected !!