Su çubuğu

Su Çubuğu –  manyetik su – ömür iksiri

Denizleri ve okyanusları nedeniyle ancak mavi bir gezegende yaşadığımız dünya değil, vücudumuz dap’in üzerinde su ve� ila 90’a kadar beynidir. Tüm fiziksel süreçler besinleri, enzimleri, vitaminleri, yapıt elementleri vb. Taşımak ve toksinleri ve atık ürünleri uzaklaştırmak için su gerektirir. Dolayısıyla insanların günde ortalama iki ila üç litre su tüketmesi gerekiyor.

Manyetik su nedir?

Su paramanyetiktir – doğrusu manyetik bir yük tutacaktır. Doğada, dünyanın manyetik alanı organik olarak göller, kuyular ve akarsulardaki suyu şarj eder. Bununla birlikte, su arıtma tesislerinden geçerken ve borulardan taşınırken manyetik yükünü kaybeder. Suyun manyetik alanlarla arıtılması, tabiat ananın amaçladığı organik enerjiyi ve dengeyi geri kazandırır.

Manyetize su, asitliği azaltan alkalin molekülleri oluşturan daha fazla hidroksil (OH-) iyonuna sahiptir. Normal musluk suyu yaklaşık 7 pH’a sahiptir. Manyetize su daha alkalidir ve 9.2’ye kadar yüksek bir pH’a sahip olabilir. Mıknatıslanma suyu suyun yüzey gerilimini azaltır ve daha yumuşak hissettirir. Daha ince, daha ıslak ve daha emilebilir, bu nedenle hücre duvarlarına nüfuz edebilir ve taşımış olduğu gıdaları daha iyi verebilir.

Manyetik suyun rapor edilen esenlik yararları şunları içerir:
– daha tatlı keyfi ve daha fazla netliği var.
– vücuttaki asitliği azaltır ve daha alkali bir pH sağlar.
– yara ve yanıkların iyileşmesini sağlar.
– sindirim, sinir ve idrar sistemlerinde terapötik bir etkiye sahiptir.
– astım, ateş, soğuk algınlığı, öksürük, bronşit ve boğaz ağrısı için yararlı olabilir.
– adet ve menopoz rahatsızlığı için yararlı olabilir.
– bedeni canlandırdı.
– böbrek rahatsızlıkları (taşların çıkarılması ve önlenmesi), gut, obezite (metabolik aktiviteyi iyileştirir) ve erken yaşlanma için faydalıdır.
– vücuda enerji verir, bakterileri test eder ve beyin fonksiyonunu uyarır.
– vücudun bağ dokusunda toksik birikintilerin yayılmasına yardımcı olabilir.

Manyetik Su Çubuğu ,

 

manyetik su içme

Rosi Mittermaier, Olimpik kayak şampiyonu Christian Neureuther, Dünya kupası şampiyonu

Manyetize su ve böbrek taşları

Mıknatıslanmış suyun böbrek taşları üstündeki etkisi, Çin’deki Tongji Hastanesi Cerrahi Bölümü Üroloji Bölümü tarafınca yürütülen deneysel bir klinik çalışmada araştırılmıştır. 1979’dan beri burada temel araştırmalar yapıyorlar:

Oksalat, ürik asit ve fosfat böbrek taşlarının çözünürlüğü bayağı ve mıknatıslanmış suda kontrol edildi. Fosfat böbrek taşlarının manyetize su arasında daha çözünür olduğu bulunmuştur.

Mıknatıslanmış suyun fiziksel ve kimyasal özellikleri üstüne meydana getirilen bir çalışma, bu tür suda kalsiyum kristallerinin de çözündüğünü göstermiştir.

Mıknatıslanmış suda yaşayan balıklar üzerinde meydana getirilen deneyler, böbreklerindeki kalsiyum kristallerinin ve doku kalsiyum seviyelerinin düzgüsel suda yaşayanlardan daha düşük bulunduğunu göstermiştir.

Evcil Hayvanlar

Hayvanların manyetik su için bir ‘burnu’ vardır! Evcil hayvanlarınız, yapmış olduğunuz manyetik sudan elde edilmiş faydaların çoğunun keyfini çıkaracaktır. Daha fazla su içecek, daha fazla enerjiye sahip olacak, daha genç ve sağlıklı hissedecekler. Su Kase Mıknatısını bir kaseye koyun ve şaşırtıcı sonucu görün!

manyetik su, bitkilerinizin daha güçlü, daha yeşil ve daha büyük büyümesine destek olacaktır. Bir çalışmada, fidelerin çimlenme oranları manyetik su ileh iken, mıknatıslanmamış su ile sadece% 8 çimlenmiştir. Başka bir çalışmada, Teksas A&M araştırmacıları, mıknatıslanmış su ile mıknatıslanmamış suya karşı büyüdüğünde kabakın$daha ağır olduğunu bulmuşlardır. manyetik su daha çok çözücüdür ve daha düşük bir yüzey gerilimine sahiptir, bundan dolayı sudaki besinler daha rahat emilir. Böylece daha azca gübre kullanırken daha sağlıklı bir bitki elde edersiniz.

Manyetik su kimler içebilir?

Hemen hemen her sıvı mıknatıslanabilir. Manyetik Su Çubukları ve Bardak Altlıkları kullanmak kahve, çay ve yiyeceklerin tadını büyük seviyede artıracaktır. Manyetik su kullanılarak meydana getirilen yemek ve içecekler, manyetik su ile aynı iyileştirme güçlerini kazanacaktır. Kozmetik, yüz ve cilt ürünleri mıknatıslandığında oldukça daha iyi çalışır. Mıknatıslanmış süt, sıska ve bitkin kişiye canlılık ve canlılık verecektir. Mıknatıslanmış sütün cinsi gücü iyileştirmek ve arttırmak için yararlı olduğu kanıtlanmıştır. Meyve suları mıknatıslarla işlem edildiğinde, daha ferahlatıcı hale gelir ve daha fazla gıda verir. Manyetize zeytinyağı gut ve romatizma tedavisinde oldukca yararlı olabilir.
Kahvenizi yapmak için manyetik su kullanın ve bir yada iki ay sonrasında kahve makinenizin içi yeni benzer biçimde görünecektir. manyetik su, kahve makinenizdeki kireç birikmesini giderir.

Doğal olarak mıknatıslanmış kaynak suyu
İçilebilir, sıhhatli ve canlı su içinde büyük farklar vardır. İyi içme suyunun nitelikleri nelerdir? İdeal olarak, serin ve kristal berraklığında bir dağ kaynağından geldiği gibi taze ve saf olmalı ve ancak mineraller veya diğer kıymetli organik çözünenler içermelidir.

error: Content is protected !!