Topuk Dikeni için manyetik strip

Doğal Tedavi Kliniğinden Deneyimler

Doğal tedavi uzmanı Esther L. muayenehanesinde mıknatıslı takı ve mıknatıslı aksesuarlardan yararlanıyor. Mıknatıslı takı parçası her evin ecza dolabında bulunmalı, diye düşünüyor artık. Bir hastalık kendini belli ettiği an daha diğer ev ilaçlarının yanı sıra tamamlayıcı bir destek olarak kullanılabilir. Adet başlangıcında da bir mıknatıslı aksesuar önlem olarak takılabilir. En azından bu sayede çoğu zaman rahatsız edici çekmeler yaşanmaz.
2009-2011 yılları arasında gerçekleştirilen başarılı tedavilerden bazı örnekler:

Diz ağrıları için manyetik ürünler

M.’den 46 yaşındaki Renate S. memleketinde dağlarda gezmeyi seven biri. Özellikle yokuş aşağıya yürüyüşlerde dizinde düzenli olarak ağrılar meydana geliyor. Renate’nin, gezintiye çıkmadan önce kritik noktalara yerleştirdiği iki adet mıknatıslı aksesuar, mıknatıslı kalp  yokuş aşağıya inişlerde ağrıları ortadan kaldırıyor, arada sırada çok dik yokuşlar çıkmakta zorunda kaldığında manyetik kalbi belinin hizasına yerleştiriyor.

Baş ağrısı manyetik ürünler

B.’den 26 yaşındaki Bea I. ressam. Her gün korkunç baş ağrılarından muzdaripti; bu da onun şövale önündeki yaratıcı etkinliğini olabildiğince sınırlıyordu. Ense bölgesinde bir mıknatıslı kalp aksesuarı kullanmaya başladıktan sonra kas gerilimlerinin azaldığını fark ediyor. Saatlerce süren çalışmadan sonra dahi baş ağrısı ortaya çıkmıyor.

Eklem ağrılarına mıknatıslı bileklikler

B.’den 65 yaşındaki Kurt T. uzunca bir süredir ellerindeki hissetme yeteneğinin giderek azaldığını fark ediyor. Ayrıca elbileklerindeki ağrılardan yakınıyor. Parmak uçları açık eldivenler , yardımıyla ağrıyan noktalara gelecek şekilde mıknatıslı aksesuarlar yerleştiriyor, Ağrılar yok oluyor. Kurt parmaklarını yine uçlarına kadar hisseder oluyor ve kan basıncı da normale dönüyor.

Kurt’un önceleri canını sıkan şey ortadan kalkıyor; Kurt’un yaşa­ma sevinci tekrar geri dönüyor.

Topuk Dikeni için manyetik strip

Z.’den 35 yaşındaki Cornelia K. sol ayağındaki şiddetli ağrılar­dan muzdarip. Bunun nedeni ayağındaki topuk dikeni. Bir tek topallayarak hareket edebiliyor. Geceleri çorap yardımıyla aya­ğının altına bakır parçalı mıknatıslı takı yerleştirmeye başla­dığından bu yana ağrılar katlanılabilir düzeye kadar gerilediler.

Karpal tüneline energetix manyetik bileklik

29 yaşındaki büro yöneticisi Eva S. Karpal tüneli sendromundan muzdarip. Ameliyat kaçınılmaz görünüyor. Kısa bir süre bakır parçalı bir mıknatıslı bileklik taktıktan sonra durumu normalle­şiyor ve sonunda ağrıları tümüyle yok oluyor.

Tenis kolu dirseği için mıknatıslı kalp

W.’den 37 yaşındaki Cornelia M.’ye sıkça tenis kortunda rastla­mak mümkündü — bu spor dalında sıkça görülen klasik sorun ortaya çıkana dek: Dirseğine bir mıknatıslı aksesuar yerleştiriyor, fendini hemen belli eden bir iyileşme fark ediyor; kolunu birkaç gün koruduktan sonra kolundaki rahatsızlığın tümüyle ortadan kaybolduğunu saptıyor.

Boyun katılığı için energetic manyetik kalp

B.’den Karin W. cereyanda uzun bir süre kalmamış olduğu hal­de boynu katılaşmıştı ve ağrıyordu. Yatakta dönmek istediğinde ellerinin yardımına ihtiyaç duyuyordu. Bir mıknatıslı aksesuar hızlı bir iyileşme sağladı. Karin artık sürekli şalının içinde taşıyor aksesuarını.

Kaynak : Dr. Verena B. Nihayet Sağlıklıyım.

error: Content is protected !!