Vertigo Küpesi nedir? Vertigo Küpesi Yorumları

vertigo küpesi, Manyetik vertigo küpesi

Vertigo Küpesi nedir?

Vertigo Küpesi bir vertigo önleyici(karşılayıcı) vertigo belirtilerinizi anladığınız zaman takmalısınız. Bu süre vertigo ortalama min 6 saat öncesinden olması etkisini göstermesi için önemlidir. Vertigo nöbetleriniz sık ise veya zamanını bilmiyorsanız vertigo küpelerini sürekli takmanız daha doğru bir seçenek olacaktır.

Vertigo küpenizi her zaman kullanabilirsiniz. Gece yatarken veya gün içerisinde her daim kulağınızda olmasında bir sakınca yoktur. Özel tasarımları sayesinde rahatça kullanabilirsiniz. Önerimiz duşta veya denize girerken çıkarmanız yönünde olacaktır. Paslanmaz çelik olan küpelerimiz zamanla deformasyona uğrayabilirler.

Vertigo Küpesi Kimler kullanabilir?

vertigo küpesini kalp pili veya herhangi bir elektronik protez taşıyanlar kesinlikle kullanmamalıdır. Bazı bünyelerde çeliğe karşı alerjik reaksiyon olmasından ötürü yan etkisi olabilmektedir. Özellikle metal alerjisi olanlar manyetik vertigo küpesini kullanmamalıdır.

Eğer doktor kontrolünde vertigo ilaçları kullanıyorsanız ilgili ilacınızı kullanmaya devam etmelisiniz.
Manyetik Vertigo Küpesi bir elektromanyetik küpedir ilaç yerine geçmez.

Vertigo Küpesi Faydaları

Vertigo Küpesi kullanırken dikkat etmeniz gerekenler;
* Küpeyi suya değdirmeyiniz veya suda yıkmayınız
* Banyoya girmeden önce küpeyi çıkarıp iyice kurulandıktan sonra küpe tekrar takılmalıdır.
* Küpeyi çamaşır suyu, deterjan gibi temizlik maddelerine veya asitli sıvılara değdirmeyiniz, korozyona uğrayıp deforme olup işlevini yitirir ve kullanılamaz. Eğer temizlenmesi gerekli ise alkol veya ispirto ile hafifçe temizleyebilirsiniz.

 

 

 

error: Content is protected !!